Jednym z elementów było przygotowanie syropu na przeziębienie zawierającego naturalny antybiotyk. Wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły życzymy dużo zdrowia!
Uczniowie klasy Ib poznali sposoby dbania o swoje zdrowie
|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
Piątek, 26.06.2026
Imieniny:
Jana, Pauliny, Rudolfiny
|
|
|
|
|