Wiosna zapukała do naszej świetlicy. Uczniowie wykonali przepiękny bukiet kwiatów zwiastujących nadejście tej pory roku oraz zasiali rzeżuchę 





|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
Piątek, 26.06.2026
Imieniny:
Jana, Pauliny, Rudolfiny
|
|
|
|
|