Czwartoklasiści odwiedzili Bibliotekę Miejską. Dla niektórych z nich była to pierwsza wizyta, inni – jak się okazało – są już stałymi bywalcami.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie! 

|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
Czwartek, 25.06.2026
Imieniny:
Łucji, Witolda, Wilhelma
|
|
|
|
|