Uczniowie naszego kółka ekologicznego „Ekomisja” z zaangażowaniem uprawiali warzywa w szkolnym ogródku. Dzięki wspólnej pracy, trosce i systematyczności udało się zebrać pyszne i zdrowe plony 

Zostały wykorzystane do przygotowania smacznego i pełnego witamin drugiego śniadania. Było kolorowo, zdrowo i bardzo apetycznie!
To była świetna lekcja ekologii, zdrowego odżywiania oraz współpracy. Jesteśmy dumni z naszych młodych ogrodników!










