Uczniowie klas pierwszych zakończyli realizację ogólnopolskiego programu edukacyjnego: Akademia Bezpiecznego Puchatka. Podczas zajęć dzieci zdobywały wiedzę i umiejętności, które pomogą im bezpiecznie poruszać się w codziennym życiu. Program obejmował aż siedem ważnych obszarów: bezpieczeństwo w szkole, na drodze, w domu, w Internecie, w relacjach z rówieśnikami, podczas wypoczynku oraz bezpieczeństwo finansowe. Dzięki ciekawym zadaniom, rozmowom i ćwiczeniom nasi najmłodsi uczniowie przekonali się, że bezpieczeństwo to nie tylko zasady, ale także odpowiedzialne decyzje podejmowane każdego dnia.
Akademia Bezpiecznego Puchatka









