12 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Dniu Pustej Klasy, zajęcia edukacyjne odbywały się na świeżym powietrzu, dzięki czemu mogliśmy uczyć się poprzez zabawę i bezpośredni kontakt z przyrodą: tworzyliśmy ekoplastik z zatopionymi w nim roślinami, przygotowywaliśmy magiczne ekoróżdżki, poznawaliśmy alfabet przyrody oraz rozwiązywaliśmy zadania i działania matematyczne w terenie. Nie zabrakło także innych kreatywnych zabaw i ćwiczeń rozwijających wiedzę oraz umiejętność współpracy
Dzień Pustej Klasy









