Mały Mistrz – podsumowujemy drugi rok pełen sportowych emocji!
Za nami kolejny fantastyczny rok z programem „Mały Mistrz”! Nasi uczniowie przez ostatnie miesiące dzielnie rozwijali swoje sportowe pasje, zdobywali nowe sprawności i udowadniali, że ruch to przede wszystkim świetna zabawa.
Drugi rok programu przyniósł nam mnóstwo wyjątkowych wydarzeń:
wywiadówki dla rodziców z trenerem i dietetykiem, p. Krystianem Steinem,
spotkanie z Moniką Brzostek – polską olimpijką i utytułowaną siatkarką plażową,
wyjazd klasy IIIb na event sportowy.
Teraz czas na zasłużony odpoczynek! Ładujcie baterie, spędzajcie czas aktywnie i zbierajcie siły na kolejne sportowe wyzwania.

Widzimy się we wrześniu!










